З 5 по 7 жовтня 2017 року в Закарпатті відбулося засідання 16-го Клубу імплантологів України. Питання імплантології в стоматології є важливим елементом сучасної медичної допомоги, яка дає змогу суттєво підвищити якість життя людини у будь-якому віці. Проте якісно здійснити імплантацію зубів лікарем можливо тільки постійно збагачуючи багаж знань і практичних навичок, володіючи сучасними методиками та найкращими матеріалами для забезпечення імплантації.

У рамках заходу  відбулася виставка провідних світових фірм-виробників імплантологічної продукції, майстер-класи найкращих фахівців з імплантології та топ-лекторів світового рівня, а також довгоочікуване спілкування з колегами та однодумцями в сфері дентальної імплантології з різних куточків України.

Основні теми засідання 16-ого клубу імплантологів України стосувалися проблемних питань імплантації зубів, синус-ліфтінгу та кісткової пластики. Багато уваги приділялося висвітленню нових розробок в хірургічній стоматології,  сучасних підходів до ортопедичної реабілітації пацієнтів із використанням  імплантів у складних клінічних випадках. Учасники наукового форуму приділили значну увагу питанням діагностики та плануванню ортопедичних конструкцій з опорою на  імплантатах.

У заході взяли участь: директор Інституту стоматології НМАПО імені П.Л. Шупика професор О. Дорошенко, завідувач кафедри стоматології професор О. Павленко, завідувач кафедри ортопедичної стоматології професор В. Біда, професор кафедри ортопедичної стоматології П. Леоненко, завідуючий курсом удосконалення зубних техніків доцент В. Радько, доцент кафедри щелепно-лицевої хірургії В. Камінський, директор Стоматологічного навчально-практичного центру НМАПО імені П.Л. Шупика М. Савченко та інші науково-педагогічні працівники Академії.

Нова сучасна інформація щодо проблем імплантації зубів, беззаперечно,  стане у нагоді під час здійснення навчально-педагогічного  та лікувального процесів в Академії.