4 жовтня 2017 р. відбулося чергове засідання постійно діючої комісії вченої ради НМАПО імені П.Л. Шупика з фінансово-економічної і господарської діяльності.

У заході, під головуванням проректора з економічних питань О. Проценко, взяли участь: проректор з адміністративно-господарської роботи Ю. Сохань, директор Інституту стоматології професор О. Дорошенко, декан факультету підвищення кваліфікації викладачів доцент Л. Бабінцева, головний бухгалтер С. Шендрик, завідувач кафедри клінічної, лабораторної імунології та алергології В. Літус та доцент кафедри сімейної медицини В. Ткаченко.

Робота комісії  розпочалася з обговорення питання   щодо орієнтовної потреби в закупівлях товарів, робіт та послуг НМАПО імені П. Л. Шупика на наступний рік згідно з очікуваними надходженнями по спеціальному та загальному фондах.

Доповідач, голова комісії О. Проценко, відзначила, що відповідно до заявок на 2018 рік проект плану закупівель складає 45 558 000 грн., з них: за товарами - 4 205 000 грн., за послугами - 4 700 000 грн., за предметами довготривалого використання - 21 450 000 грн. та зазначила про можливість внесення змін до плану закупівель до 01.12.2017 р.

Наступним питанням стало обговорення пропозиції щодо введення до складу комісії представника студентського самоврядування клінічного ординатора кафедри медицини невідкладних станів М. Іванків. Запропонована кандидатура була одноголосно підтримана усіма членами комісії.