30 вересня 2017р. відбулися збори громадської організації «Всеукраїнська асоціація спеціалістів з медичної та лабораторної генетики».

Асоціація включає 18 відокремлених підрозділів: Вінницький, Волинський, Дніпропетровський, Житомирський, Запорізький, Івано-Франківський, м. Київ, Київський, Львівський, Миколаївський, Одеський, Полтавський, Рівненський, Сумський, Херсонський, Хмельницький, Черкаський, Чернівецький та Чернігівський. У засіданні прийняли участь делеговані представники від усіх підрозділів. На зборах членам асоціації була надана докладна інформація про юридичний статус та структуру Всеукраїнської асоціації спеціалістів з медичної та лабораторної генетики. Основною метою Асоціації є реалізація та захист законних професійних, наукових, економічних, соціальних, творчих, вікових та інших спільних інтересів своїх членів, а також здійснення діяльності, спрямованої на сприяння розвитку медичної та лабораторної генетики і підвищення якості надання медичної допомоги в Україні.

Під час роботи були обговорені основні напрямки діяльності Асоціації. Окрему увагу було приділено перспективам розвитку, а саме проекту «Порядок проведення масового неонатального скринінгу в Україні».  Учасники засідання жваво дискутували щодо шляхів досягнення сучасного рівня забезпечення неонатального скринінгу та надання медико-генетичної допомоги населенню України.

По закінченню була прийнята резолюція Загальних зборів ГО «ВАСМЛГ».