З 20 вересня 2017 року  в Науковій бібліотеці НаУКМА відкрито тестовий доступ до електронних книжок з платформи EBSCO eBook Academic Collection.

EBSCO eBook Academic Collection - це понад 159 621 назв монографій від топових видавців наукової літератури: академічних видавництв (понад 530 видавців), університетів, професійних організацій. Серед них Brill Academic Publishers, Cambridge Scholars, Elsevier, Oxford University Press, John Benjamins Publishing, Taylor & Francis, Springer Publishing та ін.

Тематично база охоплює книги із гуманітарних, соціальних, політичних, природничих наук, медицини та ін.

Тестовий період: 20 вересня - 20 листопада 2017 р.

Доступ в локальній мережі університету за посиланням.

Під час користування просимо дотримуватися умов користування електронними ресурсами.

Також нагадуємо, що Ви можете оформити віддалений доступ до передплачених електронних ресурсів, щоб користуватися ними поза межами НаУКМА.

Для цього заповніть РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ

Коротка інструкція з користування віддаленим доступом - за посиланням. Зверніть увагу, що залежно від бази, користуватися якою Ви хочете, шлях доступу та особливості використання можуть відрізнятися.

З питаннями щодо користування електронними ресурсами звертайтеся до відділу електронних ресурсів - к. 1-120, тел. 425-60-35 (Пн.-Пт. 9:00-18:00), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .