14 вересня відбулася зустріч керівництва  НМАПО імені П. Л. Шупика з офіційною делегацією Міністерства охорони здоров`я Королівства Саудівська Аравія. Захід став черговим етапом у впровадженні амбітного плану співпраці у сфері підготовки лікарів та здійсненні лікувальної діяльності, що був започаткований влітку цього року.

У складі делегації до Академії завітали: директор Головного департаменту медичної реабілітації Міністерства охорони здоров’я Королівства Саудівська Аравія Ібрагім бін Джібріль Хакамі, директор економічного департаменту, директор інформаційного департаменту Посольства Королівства Саудівська Аравія в Україні Абдулла Альмушайт, менеджер систем та регламенту роботи Головного департаменту медичної реабілітації Міністерства охорони здоров’я Королівства Саудівська Аравія Мурад Ахмед бін Сауад, директор з медичних питань реабілітаційної лікарні «Кінг Фахад» Міністерства охорони здоров’я Королівства Саудівська Аравія Яссер С. Аль Махмуд, директор з медичних питань неврологічного відділення, координатор програми реабілітації хворих після інсульту медико-реабілітаційного центру «Султан бін Абдулазіз» Ахмад Абдул Кадр аль Хафзі.

Від НМАПО імені П.Л. Шупика у зустрічі взяли участь - ректор професор Юрій Вороненко, проректор з міжнародних зв'язків та науково-педагогічної роботи з іноземними громадянами професор Олеся Гульчій та в.о. завідувача відділу з міжнародних зв'язків доцент Рамі Абу Шамсія, завідувач кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії і  спортивної медицини професор Олександр Владимиров та завідувач кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології професор Галина Пилягіна.

На початку переговорів ректор професор Юрій Вороненко привітав гостей та поінформував про основні напрями діяльності Академії. Голова делегації Королівства, директор Головного департаменту медичної реабілітації МОЗ Ібрагім  бін Джібріль Хакамі подякував за гостинність та висловив готовність до подальшої співпраці.

Під час зустрічі сторони детально розглянули розвиток співпраці у сфері підготовки лікарів-реабілітологів для Королівства Саудівська Аравія та обговорили тематику спільних наукових досліджень.