8 вересня 2017 р. в актовому залі НМАПО імені П. Л. Шупика відбулася зустріч керівництва Інституту сімейної медицини з лікарями-інтернами 2017 року вступу в Академію. На збори були запрошені лікарі-інтерни, науково-педагогічний склад та завідувачі кафедр інституту.

На відкриття засідання завітав проректор з науково-педагогічної роботи НМАПО імені П. Л. Шупика професор О. К. Толстанов, який привітав лікарів-інтернів Інституту сімейної медицини з початком навчального року, а також передав щирі вітання від ректора НМАПО імені П. Л. Шупика академіка НАМН України, професора Ю. В. Вороненка.

Директор Інституту сімейної медицини професор О. Г. Шекера, разом з привітанням присутніх, розповів про діяльність та досягнення науково-педагогічного складу Інституту. Особливу увагу звернув на законотворчу діяльність, а саме: розробку законопроекту № 6634 від 22.06.2017 р. «Про первинну медичну допомогу на засадах сімейної медицини», який на осінній сесії Верховної Ради України буде розглянуто, а також участь у підготовці проекту Указу Президента України «Про день сімейної медицини», який на сьогодні знаходиться у Кабінеті Міністрів України. Одночасно відзначив, що колективом Інституту і Академії була проведена значна робота щодо підготовки та випуску навчальних посібників із серії «Сімейної медицини», як для навчання лікарів-інтернів, так і для повсякденної діяльності практикуючих лікарів загальної практики – сімейних лікарів. Одночасно, лікарі-інтерни були проінформовані щодо плану роботи Інституту сімейної медицини на 2017 рік.

Завідувачі кафедр професори Т. В. Марушко, Я. П. Фелештинський, Г. Г. Рощін, голова студентського самоврядування Інституту Я. А. Садовнік привітали присутніх та побажали успіхів у навчальній та науковій діяльності.