06 вересня 2017 року відбулося перше в другому півріччі засідання вченої ради факультету підвищення кваліфікації викладачів (ПКВ).

Голова вченої ради факультету д.б.н. доцент Л. Ю. Бабінцева привітала присутніх із початком другого півріччя навчального року. Повідомила про виконання навчально-виробничого плану І півріччя всіма кафедрами факультету, побажала всім натхненної праці та успішного завершення навчального року.

Відповідно до порядку денного засідання розпочалося із доповіді "Про актуальні питання розвитку напряму" завідувача кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права проф. В. В. Краснова.

Надалі голова вченої ради Л. Ю. Бабінцева поінформувала про виконання плану кафедрами факультету щодо вступу в інтернатуру. В зв’язку з цим разом із завідувачами кафедр і відповідальними на кафедрах факультету за навчально-методичну роботу обговорено питання виконання рішення вченої ради академії про оптимізацію штатних посад науково-педагогічних працівників на кафедрах факультету.

Також на виконання рішення вченої ради академії було обговорено питання своєчасного подання кафедрами факультету заявок на матеріально-технічне забезпечення їх діяльності.

Заступник голови вченої ради проф. С. В. Видиборець висвітлив питання виконання кафедрами факультету рішень вченої ради академії та відображенні його в щомісячному моніторингу. Зокрема зауважив на виконання рішень із терміном «постійно».

Вчена рада факультету ПКВ привітала з 75-річчям проф. І. В. Іркіна (професора кафедри патологічної та топографічної анатомії), побажавши йому міцного здоров’я та плідної праці.

Наприкінці засідання було розглянуто особову справу Л. В. П’янківської, щодо обрання на посаду асистента кафедри педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права, а також розглянуто питання з розділу «Різне».