8 вересня 2017 р. року в стінах Академії відбулося перше засідання Наглядової ради Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. На засіданні були запрошені також ректор, академік НАМН України проф. Юрій Вороненко, проректори Академії. Розпочала засідання голова Наглядової ради народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ірина Сисоєнко.

На засіданні було прийнято Положення про Наглядову раду, учасники заходу заслухали доповідь ректора про діяльність Академії, проблеми та перспективи розвитку. Доповідь викликала зацікавленість членів Наглядової ради, які внесли низку пропозицій, що потребують нагального вирішення, та обговорили шляхи для їх реалізації.

Відповідно до прийнятого Положення про Наглядову раду, були обрані заступник Голови, яким став президент Національної академії медичних наук України проф. Віталій Цимбалюк. Секретарем ради був обраний  президент ГО «Український медичний клуб» Іван Сорока.

Нагадуємо, що Наглядова рада Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика створена наказом МОЗ України №956 від 21.08.2017 року відповідно до статті 37 Закону України «Про вищу освіту» та рішення вченої ради НМАПО імені П. Л. Шупика від 14 червня 2017 року у складі:

1. Сисоєнко Ірина Володимирівна, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, голова
2. Лукашевич Надія Іванівна, голова правління ВГО «Спілка громадських організацій України «Народна Рада»
3. Рибчук Віктор Олександрович, генеральний директор Медичного центру «Університетська клініка «Оберіг» ТОВ «Капитал»
4. Сорока Іван Миколайович, президент ГО «Український медичний клуб»
5. Ткаченко Вадим Юрійович, генеральний директор ТОВ «Лабораторія маркетингових технологій»
6. Фомін Петро Дмитрович, завідувач кафедри хірургії №3 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
7. Цимбалюк Віталій Іванович, президент Національної академії медичних наук України