4 вересня кафедра неврології і рефлексотерапії Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика провела презентацію нового підручника «РЕФЛЕКСОТЕРАПІЯ» у 3-х томах. У підручнику розглядаються оновлені питання діагностики та сучасних методів лікування з позицій традиційної китайської медицини при врахування коморбідності захворювань. Чільне місце відведено сучасним методам рефлексотерапії,  показанням і протипоказанням до їх застосування при різних нозологіях, чисельність яких була розширена у представленому виданні. Дотримано вимог сучасної міжнародної номенклатури. Підручник складено відповідно до оновленого навчального плану і програми для лікарів-рефлексотерапевтів, лікарів-слухачів циклу тематичного удосконалення  медичних академій післядипломної освіти.

З цього приводу засідання відкрила завідувач  кафедри неврології і рефлексотерапії НМАПО імені П.Л. Шупика д. мед. н., проф. Н. К. Свиридова, яка привітала весь колектив кафедри та її учнів з цим святковим днем, побажала їм плідної праці на ниві здобуття нових знань. Н. К. Свиридова підкреслила авторитетність у світі засновників наукової школи з неврології і рефлексотерапії нашої академії професора Д. І. Панченка і чл.-кор. НАМН України Є.Л. Мачерет, і наголосила, що традиції навчання лікарів, які були впроваджені за часів роботи цих знаменитих вчених зі світовим ім’ям і зараз продовжують існувати і розвиватись на кафедрі неврології і рефлексотерапії.

Професор Н.К. Свиридова запропонувала вшанувати пам’ять засновника кафедри, видатного діяча науки Д.І. Панченка, з дня смерті якого незабаром виповниться 22 роки, поклавши квіти на його могилу, нещодавно відреставровану за підтримки ГО «Всеукраїнська асоціація по неврології та рефлексотерапії» на Лук’янівському військовому кладовищі.