1 вересня 2017 року на кафедрі хірургії та судинної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика МОЗ України, основною клінічною базою якої є три хірургічних відділення Київської міської клінічної лікарні №8, розпочали навчання лікарі-інтерни першого року за спеціальністю "Хірургія".

Завідувач кафедри д. мед. н., доцент Саволюк С.І. на вступній лекції доповів про робочий план;

програму інтернатури та завдання, які стоять перед молодими лікарями щодо поглиблення теоретичної підготовки та вдосконалення практичних навичок і вмінь з усіх розділів клінічної хірургії;

вимоги щодо оформлення індивідуальної документації лікарів-інтернів під час проходження очної частини навчання та підготовки до медичного ліцензійного іспиту КРОК-3.

Під час виробничої наради д. мед. н., доцент Саволюк ознайомився з обсягом роботи, яку виконали лікарі-інтерни, згідно з представленими цифровими звітами на заочних базах стажування, планові перевірки яких будуть здійснюватися співробітниками кафедри хірургії та судинної хірургії впродовж навчального року.

По завершенню виробничої наради співробітники кафедри хірургії та судинної хірургії побажали наснаги в навчанні та опануванні тонкощів професії хірурга.