У Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика триває набір іноземних слухачів. І хоча зарахування до клінічної ординатури триває протягом року, літо традиційно є найзручнішим часом для переходу на новий рівень навчання.

Лише протягом липня до лав клінічних ординаторів Академії були зараховані понад 30 іноземців майже з 10 країн, в т.ч. Лівану, Йорданії, Нігерії, Зімбабве, Марокко, Росії, Пакистану, Палестини та ін. Документи ще чотирьох десятків претендентів зараз опрацьовують.

 

Інновацією цього року в роботі з іноземними слухачами та свідченням неухильного розвитку Академії є серйозне розширення англомовного викладання: понад третина вступників висловлюють бажання навчатися саме англійською.

Отримати детальну інформацію про особливості вступу іноземних громадян на навчання в клінічній ординатурі можна на офіційному сайті НМАПО імені П. Л. Шупика (https://nmapo.edu.ua/index.php/uk/navchannya-inozemtsiv) або у відділі з міжнародних зв’язків Академії, тел./факс: (044) 456 90 27, тел.: (044) 440 61 90, 440 33 71, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .