За значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність Указом Президента України №162/2017 «Про відзначення державними нагородами України» з нагоди Дня медичного працівника високі державні нагороди отримали працівники Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Так, завідувача кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії і спортивної медицини проф. Олександра  Владимирова нагородили орденом «За заслуги» II ступеня. Завідувача кафедри ортопедії і травматології №2 проф. Миколу Анкіна – орденом «За заслуги» III ступеня. А також присвоєно почесне звання Заслуженого лікаря України доценту кафедри загальної та невідкладної хірургії Миколі Менделю.

Щиро вітаємо колег з цією подією й зичимо життєвої наснаги, невтомної праці, підкорення нових професійних вершин на благо України.