12–14 червня 2017 року в рамках концепції розширення лікувальної роботи та задля попередження розвитку важких захворювань у співробітників Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика відбувся захід «Діагностика стану енергетичного балансу систем організму для попередження розвитку важких захворювань за допомогою акупунктурних методик».

Організувала захід кафедра неврології і рефлексотерапії Інституту сімейної медицини. Діагностику та консультацію проводили науково-педагогічні працівники кафедри неврології і рефлексотерапії.

В результаті неврологічного та інструментального (акупунктурного) обстеження співробітників Академії та їхніх дітей були виявлені індивідуальні особливості порушення енергетичного балансу, аналіз яких дає змогу думати про наявність латентної фази або наслідків раніше перенесеного захворювання певних органів та систем організму, що допомогло розробити стратегію медикаментозної корекції виявлених порушень та надати рекомендації для  проведення рефлексотерапевтичного лікування.