Кафедра гастроентерології, дієтології і ендоскопії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика спільно з Київським товариством гастроентерологів 15 червня 2017 року провела конференцію в онлайн-режимі. У заході взяли участь лікарі різних міст України: Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Полтави, Львова, Миколаєва, Чернівців, Запоріжжя, Сум, Житомира, Херсона, Івано-Франківська, Маріуполя, також були медики з Молдови (Кишинів) – усього понад 500 осіб.

Були представлені цікаві доповіді проф. Н. Харченко «Новини гепатології (за матеріалами секції EASL 18–23 квітня 2017 р.)». Проф. Марк Свейн, голова відділу гепатології та гастроентерології Університету Калгарі (Канада), виступив із доповіддю на тему: «Захворювання печінки і супутні симптоми».

Тривала активна дискусія та жваве обговорення проблеми з актуальних питань гепатології. Конференція викликала інтерес у лікарів різних спеціальностей.

Голова товариства гастроентерологів, член-кор. НАМН України, проф. Н. Харченко привітала лікарів із Днем медичного працівника та запросила взяти участь у роботі з’їзду Української гастроентерологічної асоціації, що відбудеться 28–29 вересня 2017 року в столичному Українському домі.