В Ірпінській центральній міській лікарні на Київщині 13 червня 2017 року відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання кардіології та кардіохірургії», співорганізаторами якої виступили ДУ «Інститут серця МОЗ України» та Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних і екстракорпоральних технологій, функціональної діагностики).

У роботі заходу взяли участь 70 лікарів-кардіологів, терапевтів, лікарів з функціональної діагностики, сімейних лікарів, зокрема слухачі виїзного циклу кафедри функціональної діагностики «Клінічна електрокардіографія», що триває в Ірпені. Конференцію відкрив головний лікар Ірпінської центральної міської лікарні А. Тумасов. З доповідями про хірургічне лікування тромбоемболій легеневої артерії виступив генеральний директор Інституту cерця, завідувач кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних і екстракорпоральних технологій НМАПО ім. П.Л. Шупика, член-кор. НАМН України, проф. Б. Тодуров. Доцент цієї ж кафедри О. Зеленчук розповів про ведення пацієнтів з ішемічною кардіоміопатією, а доцент кафедри функціональної діагностики В. Куць – про стандарти діагностики та лікування стабільної ІХС, завідувач кафедри функціональної діагностики проф. О. Жарінов – про застосування подвійної антиагрегантної терапії.

Проведення подібних заходів сприяє активнішій співпраці кафедр і клінічних баз Академії з лікувальними закладами Ірпеня та прилеглого до нього регіону.