12 червня 2017 року відбулося засідання постійно діючої комісії вченої ради з міжнародних зв’язків Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Відкрила засідання голова постійно діючої комісії проректор з міжнародних зв’язків та науково-педагогічної роботи з іноземними громадянами проф. О. Гульчій, яка ознайомила присутніх з інформацією про порядок денний засідання. Після цього вона представила завідувача сектору міжнародних програм доктора Рамі Абу Шамсію. Посаду доктор Рамі обійняв менш як місць тому, однак за нетривалий час перебування на ній зарекомендував себе не лише як фахівець з великої літери, досвідчений маркетолог, а й дипломат, що звик досягати поставленої мети. В Академії планує розвивати співпрацю з міжнародними партнерами насамперед шляхом залучення до навчання в НМАПО імені П. Л. Шупика більшої кількості іноземних слухачів задля покращання статусності закладу не лише в Україні, а й за кордоном.

Завідувач сектору післядипломного навчання за контрактами відділу з міжнародних зв’язків Т. Волкова зупинилася на розгляді питань про закінчення навчального року, проходження атестації та прийом клінічних ординаторів на навчання 2017-го. А також виступила співдоповідачем в обговоренні нової схеми оплати праці кураторам клінічних ординаторів (доповідачем була проф. О. Гульчій). Жваву дискусію викликало у присутніх питання щодо стягнення заборгованості за навчання слухачів. Майже одностайно члени комісії погодилися, що кожен такий випадок слід розглядати індивідуально й задля подолання проблеми слід дотримуватися балансу між пошуком і гнучкістю.

Згодом керівник відділу маркетингу К. Балашов доповів про джерела наповнення офіційного веб-сайту Академії. Проаналізував роботу кафедр у цьому напрямі, згадав про його лідерів – це ті структурні підрозділи, що за 16 місяців подали понад 20 новин для публікації на ресурсі https://nmapo.edu.ua. Доповідь К. Балашова не залишила присутніх байдужими й спонукала до жвавої емоційної дискусії. Крім цього, тривало також обговорення інформації засідання комісії від 18.04.17 р. «Про підготовку публікацій на сайт Академії (святкові та професійні міжнародні дні»). Курувала процесом секретар вченої ради НМАПО імені П. Л. Шупика з міжнародних зв’язків доц. Н. Захарова.

Про перше засідання англомовного клубу розповіла завідувач кафедри іноземних мов доц. Л. Лічман і закликала активно поширювати інформацію про створений нещодавно клуб із метою залучення для участі в ньому охочих покращити рівень знань англійської мови.

Завершила засідання комісії проф. О. Гульчій, подякувавши присутнім за плідну роботу й узагальнивши висновки з розглянутих питань порядку денного.

На засіданні були присутні близько 20 учасників.