Декілька років поспіль працівники Національної медичної академії післядипломної освіти активно долучаються до проведення в Україні Дня вишиванки. У такий спосіб намагаються зберегти прадавні народні традиції не лише створення (пошиття) і носіння одягу своїх предків, а й учергове нагади про важливість пам’ятати, хто ми, звідки й чиїми нащадками є.

Третій четвер травня не став винятком і цьогоріч. Обідньої пори працівники Академії дружно зібралися на зовнішніх сходах лабораторного корпусу для святкового фотографування. На заході були присутній ректор Академії проф. Ю. Вороненко, перший проректор проф. Ю. Вдовиченко, проректор з міжнародних зв’язків та науково-педагогічної роботи з іноземними громадянами проф. О. Гульчій, проректор з наукової роботи проф. Н. Савичук, проректор з економічних питань О. Проценко, завідувачі кафедр, керівники відділів тощо.

У дружній атмосфері колеги дарували одне одному щирі усмішки, роздивлялися національне вбрання, намагалися розпізнати, до якого регіону України належать елементи на вишиванках та їхній орнамент.

Подібні заходи покликані сприяти культурному відродженню українського народу й ідентифікації його як нації з героїчним минулим і славними традиціями.