Інститут сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика повідомляє, що відповідно до проекту «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2017 році», 18–19 травня у столиці відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання сімейної медицини та перспективи її розвитку в рамках Всесвітнього дня сімейного лікаря».

Для участі в заході запрошуємо заступників керівників структурних підрозділів із питань охорони здоров’я обласних та Київської міської держадміністрацій, які відповідають за питання організації та забезпечення лікувально-профілактичної допомоги в загальній практиці – сімейній медицині, головні спеціалісти та завідувачі профільних кафедр і викладачі. А також практикуючі лікарі первинної медичної допомоги (лікарі загальної практики – сімейні лікарі, лікарі-педіатри, лікарі терапевти), лікарі з таких спеціальностей, як: «Загальна практика-сімейна медицина, «Педіатрія», «Гастроентерологія, «Неонатологія», «Інфекційні хвороби».

Місце проведення симпозіуму: м. Київ, вул. Дорогожицька, 9.

Початок роботи конференції: 18 травня 2017 року о 10.00, 19 травна 2017 року о 9:00.

Початок реєстрації учасників - о 8.00.

Контакти оргкомітету: тел./факс: (044) 206-73-22, 205-49-29, 469-11-40.

Програма у PDF