13 березня 2017 року відбулося чергове засідання комісії вченої ради з наукової роботи та інноваційної діяльності. Відкрила засідання голова комісії професор Савичук Наталія Олегівна та ознайомила присутніх з порядком денним. Першим питанням порядку денного був звіт завідувача відділу науки Романенко В.І. про основні результати роботи відділу науки за 2016 рік.

Відповідальні виконавці бюджетних НДР прозвітували про стан виконання науково-дослідних робіт за 1 квартал 2017 року.

Проректор з наукової роботи професор Савичук Н. О. оголосила про початок конкурсного відбору науково-дослідних робіт за рахунок коштів державного бюджету у 2018 році, а також доповіла про реорганізацію ЦНДЛ. Комісія одноголосно ухвалила рекомендувати вченій раді академії на затвердження. В обговоренні виступила член-кор. НАМН України Харченко Н. В.

Наступним питанням було внесення змін до складу експертних комісій академії. Наталія Олегівна Савичук доповіла, що на офіційному сайті академії оприлюднено Наказ про склад експертних комісій. Надаються більше повноважень експертним комісіям.

Новошицький В. Є. голова наукового товариства молодих вчених проінформував про стан підготовки проведення конференції молодих вчених, яка відбудеться 18 травня 2017 року. Були розіслані запрошення до участі в конференції, інформація поширена у соціальних мережах, реєстрація учасників здійснюється на сайті академії. 19 травня 2017 р. буде проведена екскурсія для учасників з інших міст України. В обговоренні виступив професор Сморжевський В.Й.

Завідувач відділу аспірантури, магістратури і клінічної ординатури Вишнякова О.Б. доповіла про висунутих кандидатів на здобуття стипендії Президента України та стипендії М.С. Грушевського для молодих вчених. Кандидатами від академії є Нудченко О.О. і Чеборака Т.О. Члени комісії ухвалили та рекомендували вченій раді висунутих кандидатів на здобуття стипендій.

Також Наталія Олегівна Савичук довела до відома присутніх членів комісії про внесення змін в склад комісії з наукової роботи та інноваційної діяльності: до складу комісії приєднуються завідувач кафедри медичної інформатики професор Мінцер О.П., завідувач відділу науки Романенко В.І., а виводиться зі складу Борис О.М. Прийнято одноголосно.

Було вирішено декілька організаційних моментів, а саме: вартість статей для друку у «Збірник наукових праць співробітників НМАПО імені П.Л. Шупика", проведення анонімного рецензування статей експертними комісіями академії. Основні вимоги до оформлення статей та алгоритм прийому відділом наукової медичної інформації розміщено в розділі НАУКА: Збірник наукових праць співробітників НМАПО імені П. Л. Шупика.

На засіданні були присутні 30 учасників.