Н.Г. Горовенко, завідувач кафедри медичної та лабораторної генетики, взяла участь у лютневому випуску програми «Игра во взрослых» з циклу «Стосується кожного» на каналі Інтер.

Головними героями програми були дівчинка 14 років та хлопець 13 років із синдромом Дауна.

У програмі було піднято низку важливих питань, щодо можливостей розвитку, реабілітації та адаптації дітей з даним синдромом у сучасному суспільстві.

Учасники програми активно обговорювали взаємовідносини дітей із синдромом  Дауна, висловлювали своє відношення до «дорослих» мрій героїв щодо їх подальшого сумісного життя та побудови родини.

Горовенко Наталія Григорівна охарактеризувала психологічні та фізіологічні особливості дітей, які мають синдром Дауна, та у доступній, коректній формі донесла інформацію про можливості та існуючі ризики щодо народження нащадків у таких родинах.