14 березня 2017 року в рамках програми Brain Awareness Week у конференц-залі АЦ «Українського інституту майбутнього» виступила доктор медичних наук, професор кафедри неврології №1 Тетяна Миколаївна Слободін з доповіддю на тему «Сучасні підходи до диференціальної діагностики рухових розладів».

Тетяна Миколаївна побудувала свій виступ таким чином, щоб максимально заохотити публіку до глибоко пізнання даної проблеми. Професор наводила цікаві і пізнавальні факти з історії, раціонально подала найважливіші особливості діагностики рухових розладів, а також лаконічно розповіла про методи лікування в Україні і за кордоном. Доповідач презентувала відеоматеріал не тільки широкодоступний у мережі Інтернет, але й зроблений самостійно зі своїми учнями.

Загалом доповідь викликала захоплення у публіки, породила багато запитань, на кожне з яких було надано вичерпну відповідь, завдяки постійному зв’язку між доповідачем та аудиторією. Слухачі залишилися вкрай задоволеними і натхненними на поглиблену і детальну роботу над існуючою проблемою.