Рада представників студентського самоврядування при МОЗ України (РПСС при МОЗ України) 16-17 квітня 2015 року в м. Полтаві провела звітно-виробниче засідання. На ньому були присутні лідери студентських самоврядувань медичних закладів України.

На засіданні слухали звіт по проведеній роботі, обирали голову РПСС МОЗ України, секретаріат та голів комітетів РПСС при МОЗ України, обговорювали Закон України «Про Вищу освіту» та нові підходи в підготовці молодих фахівців в рамках реформування системи охорони здоров’я.

Зокрема, студентські лідери виявили зацікавленість з приводу створення агентства із забезпечення якості вищої освіти, та готовність до співпраці з МОЗ України в напрямку реформування медичної освіти в Україні.

В РПСС при МОЗ України було створено комітет з якості освіти, який очолили представники студентського самоврядування академії.