31.03.2015 року студентським самоврядуванням академії за підтримки відділу міжнародних зв’язків НМАПО імені П. Л. Шупика було проведено перший турнір з настільного тенісу на кубок НМАПО імені П. Л. Шупика. Турнір проходив у дружній атмосфері та зі спортивним настроєм.

В турнірі взяли участь 12 учасників, з яких шестеро з України та шестеро з Грузії.

До фіналу турніру вийшли 2 представники України – Володимир Новошицький, Андрій Камінський та 2 представники Грузії –Александре Гегетчкорі, Георгій Джішкаріані. Призові місця після проведення фіналу  розподілились наступним чином: 1-е місце - Володимир Новошицький, 2-е місце – Георгій Джішкаріані, 3-є місце – Александре Гегетчкорі . Переможці турніру отримали грамоти, а учаснику, який зайняв перше місце, вручили кубок турніру із настільного тенісу НМАПО імені П. Л. Шупика. Сертифікати, грамоти та кубок турніру вручив проректор з міжнародних зв’язків та науково-педагогічної роботи з іноземними громадянами НМАПО імені П. Л. Шупика, професор А. Л.  Косаковський.

Проведення таких заходів  є актуальними та необхідними подіями, які не тільки покращують фізичну активність, але й сприяють спілкуванню та дружнім відносинам між учасниками, - зазначив проректор з міжнародних зв’язків та науково-педагогічної роботи з іноземними громадянами, професор А. Л.  Косаковський, а завідувач відділу з міжнародних зв’язків, доцент О. В. Клименко, наголосив, що в таких заходах немає програвших.

Даний захід являється першим у низці спортивних заходів, які заплановані студентським самоврядуванням академії на поточний рік, - зазначив голова студентського самоврядування академії Володимир Новошицький, та вказав, що такі заходи сприяють консолідації та здоровому способу життя молоді.