Українська асоціація студентського самоврядування (УАСС) 20-22 лютого 2015 року в м. Києві провела Всеукраїнську конференцію «Перспективи та виклики реформи вищої освіти: студентський погляд» та IX Генеральну Асамблею УАСС.

В цьому заході взяли участь лідери та представники органів студентського самоврядування ВНЗ України. Метою заходу було обговорення нагальних питань щодо реформування системи вищої освіти в Україні, аналіз стану впровадження нового Закону України «Про вищу освіту» та розвитку студентського самоврядування. У конференції та засіданні Генеральної Асамблеї прийняли участь представники студентського самоврядування академії.

В рамках Генеральної Асамблеї УАСС було обрано нове керівництво асоціації, зокрема  керівного складу та виконавчого комітету. До виконкому УАСС увійшов голова студентського самоврядування академії Володимир Новошицький, очоливши Комісію по розвитку осередків студентського самоврядування в післядипломній освіті. «Така комісія створюється вперше, що є важливою передумовою повноцінного функціонування студентського самоврядування в післядипломній освіті», – наголосив Володимир Новошицький.