21 січня 2015 року було проведено благодійний збір коштів у НМАПО імені П. Л. Шупика в рамах підтримки дітей-сиріт, які постійно проживають в Комунальному закладі Київської обласної ради «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Боярка». Організатором цього заходу виступило студентське самоврядування академії за підтримки ректора, академіка НАМН України Юрія Вороненка.

«В Україні багато дітей знаходяться в державних будинках дитини, серед них є діти з особливими потребами, з різними вадами розвитку та ВІЛ-інфіковані. Такі діти потребують особливої уваги та додаткового догляду, – зазначив голова  студентського самоврядування Володимир Новошицький. – Зацікавленість у даному заході виявили професорсько-викладацький склад, ректорат академії та не байдужі клінічні ординатори, аспіранти і лікарі-інтерни. Сума благодійних пожертв, отриманих під час заходу, склала 710 гривень. Зібрані кошти будуть спрямовані на придбання памперсів, дитячих іграшок та продуктів дитячого харчування».