Марші миру в пам'ять про жертви обстрілу під Волновахою пройшли в неділю, 18 січня, у багатьох містах України. Так, марші пройшли в Києві, Харкові, Львові, Запоріжжі, Сєвєродонецьку й у багатьох інших містах. В Києві в марші миру взяли  участь і співробітники Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, в особі першого проректора, професора Вдовиченка Ю. П., члена профспілки академії, асистента кафедри нейрохірургії Шкіряка А. А., а також активу студентського самоврядування академії, яке було представлено великою кількістю аспірантів, інтернів та клінічних ординаторів. На марші миру був присутній і президент України Петро Порошенко, а також прем'єр Арсеній Яценюк. Голова держави заявив, що українська влада поверне під свій контроль всі території Донбасу. Він зазначив, що в світлі подій, українці об'єдналися і зараз "Україна єдина, як ніколи". У місті Волноваха, під яким був обстріляний автобус, також пройшов марш миру. Українські військові взяли участь у цьому марші.