З метою підтримки ініціативи МОЗ України 14 січня 2015 року в НМАПО імені П. Л. Шупика відбувся різдвяний благодійний ярмарок для підтримки бойового духу учасників АТО. Організатором цього заходу виступило студентське самоврядування академії за підтримки ректора, академіка НАМН України, професора Юрія Вороненка.

«Клінічні ординатори, аспіранти, лікарі-інтерни, молоді науковці, які навчаються в академії не залишились байдужими та приєднались до заходів, які сьогодні охопили всі вищі медичні навчальні заклади та заклади післядипломної освіти відповідно до листа МОЗ України від 23.12.2014        № 08.01-47/37522. На 2015 рік студентським самоврядуванням заплановано проведення декількох наукових, навчальних, спортивно-оздоровчих, культурно-масових заходів, а благодійний ярмарок для бійців АТО став першим кроком, який згуртував молодь навколо гуманістичних ідей, які є важливою складовою медичної професії, – зазначив голова  студентського самоврядування Володимир Новошицький, аспірант кафедри стоматології. – Зацікавлення у благодійному ярмарку виявили не тільки представники студентського самоврядування та професорсько-викладацький склад, а й слухаччі академії. На ярмарку були запропоновані товари промислового виробництва та виготовлені власноруч членами студентського самоврядування. Було представлено 82 лоти, з яких продано – 53 на загальну суму – 2710 грн. Зібрані кошти будуть спрямовані на придбання засобів медичного забезпечення учасників АТО, зокрема джгутів для зупинки кровотечі».

«Рада студентського самоврядування академії була створена нещодавно,  28 жовтня 2014 року, і 21 її представника делеговано до складу найвищих колегіальних органів  академії – зборів трудового колективу та вченої ради НМАПО імені П. Л. Шупика, – підкреслив перший проректор академії, чл.-кор. НАМН України, Юрій Вдовиченко. – При раді студентського самоврядування створені декілька комітетів для організації її роботи, зокрема, з якості освіти, інформаційно-правовий, спортивно-оздоровчий комітет та ін. Професорсько-викладацький склад та адміністрація академії підтримують студентське самоврядування та стали активними учасниками благодійного ярмарку для підтримки бойового духу учасників АТО».