Діагностика і лікування оральної та щелепно-лицевої патології

р-ISSN 2519-2086

Головний редактор – завідувач кафедри щелепно-лицевої хірургії НМАПО імені П. Л. Шупика д. мед. н., професор Тимофєєв О. О.

В складі співзасновників: НМАПО імені П. Л. Шупика, ПВНЗ «Київський медичний університет УАНМ», ТОВ «ОМФ ПАБЛІШИНГ»

Свідоцтво Державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єктів інформаційної діяльності від 28.07.2016 КВ 22251-12151Р.

www.dtjournal.org

тел.: +38(097) 301 55 92

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Лабораторна діагностика

Член редакційної колегії – завідувач кафедри клінічної, лабораторної імунології та алергології НМАПО імені П. Л. Шупика, д. мед. н. доцент Літус В. І.

В складі співзасновників: ГО «Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини», НМАПО імені П. Л. Шупика, ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім.О. О. Шалімова» НАМН України.

Свідоцтво Державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єктів інформаційної діяльності від 24.03.2017 КВ КВ № 22642-12542ПР

www.l-d-j.dm.ua

тел.:+38(044) 408 63 55

Міжнародний журнал антибіотики та пробіотики

Головний редактор – завідувач кафедри мікробіології епідеміології та інфекційного контролю НМАПО імені П. Л. Шупика. д. мед. н. Салманов А. Г.

В складі співзасновників: НМАПО імені П. Л. Шупика, ГО «Всеукраїнська асоціація інфекційного контролю та антимікробної резистентності», ГО «Міжнародний Науковий Медичний Центр імені академіка Заріфи Алієвої»

Свідоцтво Державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єктів інформаційної діяльності від 22.11.2016 КВ 22390-12290Р

Науковий журнал МОЗ України

p-ISSN: 2308-8818

В.о. головного редактора – завідувач кафедри хірургії серця та магістральних судин  НМАПО імені П. Л. Шупика, чл.-кор. НАМН України, д. мед. н., професор Лазоришинець В. В.

В складі співзасновників: МОЗ України, НМАПО імені П. Л. Шупика.

Свідоцтво Державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єктів інформаційної діяльності від 18.03.2014 КВ №20576-10376 ПР.

www.moz.gov.ua/ua/portal/mhu_sci_journal_2012.htm

Тел..:+38(044) 500-18-13

Соціальна педіатрія та реабілітологія

Головний редактор – професор кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії і спортивної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика, чл.кор. НАМН України, д. мед. н., професор Козявкін В. І.

В складі співзасновників: МОЗ України, НМАПО імені П. Л. Шупика, Інститут проблем медичної реабілітації.

Свідоцтво Державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єктів інформаційної діяльності від 30.05.2007 КВ №12640-1524ПР.

тел.:+38(044)529-70-27 тел.(093) 531-94-2

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Стоматологічна наука і практика

р-ISSN: 2312-2730

Головний редактор – завідувач кафедри стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика , д. мед. н., професор Павленко О. В.

В складі співзасновників: громадянин Король М. Д., НМАПО імені П. Л. Шупика.

Свідоцтво Державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єктів інформаційної діяльності від 12.03.2015 КВ №12248-11048 ПР.

Індексується та представлений наукометричній базі: РІНЦ (eLIBRARY.RU, сумарна кількість цитувань - 2).

www.dental-science.com.ua

тел.:+38(099) 732 25 18

e-mail: dental_science @mail.ua

Східно-європейський журнал хвороби Паркінсона екстрапірамідних захворювань

р-ISSN 2414-0007

е-ISSN 2415-7597

Головний редактор – професор кафедри неврології і рефлексотерапії НМАПО імені П. Л. Шупика, д. мед. н. професор Труфанов Є. О.

В складі співзасновників: ГО «Всеукраїнська асоціація по неврології та рефлексотерапії», НМАПО імені П. Л. Шупика.

Свідоцтво Державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єктів інформаційної діяльності від 13.02.2015 КВ №21168-10968Р

Індексується та представлений у наукометричних/реферативних базах, інтернет-каталогах: Google Scholar (h-індекс  3 з 2012 року 3) , SCIARY,  Scientific Indexing Services

E-mail: neurology.journal at gmail.com

Психічне здоров'я

Головний редактор – професор кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології НМАПО імені П. Л. Шупика професор Кузнецов В. М.

В складі співзасновників: Київська медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (НМАПО імені П. Л. Шупика), Київська міська психоневрологічна лікарня.

Свідоцтво Державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єктів інформаційної діяльності від 10.09.2003 КВ №7877.

+38(044) 468-30-36