Асистент (з 2015 року)

З червня 2015 року працює асистентом кафедри медичної інформатики Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика До цього працювала на посаді молодшого наукового співробітника в Центральній науково-дослідній лабораторії НМАПО імені П. Л. Шупика (2014-2015). Освіту здобувала у навчально-науковому центрі «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченко у 2008 році.

Після закінчення університету працювала в Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р. Є. Кавецького НАН України на посаді провідного інженера до 2014 року.

У 2015 році закінчила ПАЦ «Лабораторна імунологія», у 2016 році ТУ «Основи теорії та методики професійної освіти».

Активно займається проблемами системної біології. Співавтор двох статей.

Наукові інтереси:дистанційне навчання, телемедицина, інформаційно-комп’ютерні технології в біології та медицині.