кандидат біологічних наук (з 2010 року)

Асистент (з 2015 року)

З червня 2015 року працює асистентом кафедри медичної інформатики Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. Під його керівництвом на кафедри медичної інформатики були розпочаті дослідження в області системної біології і медицини. Є відповідальним за наукову роботу кафедри. Як відповідальний за наукову роботу він керує СУН ILIAS в якості адміністратора та розробника онлайн тест-системи (lms.inmeds.com.ua), репозиторієм НМАПО імені П.Л. Шупика в якості  адміністратора (lib.inmeds.com.ua:8080) та платформою OJS НМАПО імені П.Л. Шупика як редактор журналу Медична інформатика та інженерія, а також адміністратора ресурсу (pub.inmeds.com.ua).

До цього працював на посаді старшого наукового співробітника Центральної науково-дослідної лабораторії НМАПО імені П.Л. Шупика, де виконував обов’язки відповідального дослідника фундаментальних та прикладних наукових робіт.

Є автором 86 публікацій в українських та зарубіжних журналах та співавтором понад 10 фундаментальних, 6 клінічних досліджень, організовував та виконував доклінічні випробування та експериментальні дослідження.

Є членом Українського товариства патофізіологів і Українського товариства радіобіологів

Дипломи та сертифікати

Клінічна лабораторна діагностика (2015), лабораторна генетика (2013), ПЛР та ІФА в діагностиці вірусних інфекцій (2012), Департамент охорони здоров'я Еребру університету, Еребру, Швеція, Методи в медичній діагностиці (2007-2008 ), Державне підприємство "Науковий центр радіаційної медицини Академії медичних наук України" (2005-2007), Partec Gmbh, Munster, Німеччина, навчання в проточній цитометрії (2005), Хімічний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка хімії / хімії високомолекулярних сполук (2003-2004), Cisco регіональна академія, сертифікована мережу Cisco, CCNA (2003).