Клінічні бази кафедри.

1. Київська міська клінічна лікарня  №5, м. Київ, вул. Відпочинку, 11, (044) 424-13-48, Головний лікар –  Юрченко А. В.
  2. Центральний госпіталь МВС України, м. Київ, вул. Бердичівська, 1, (044) 484-66-47, Головний лікар -  Коваленко Г. М.

Проводиться консультативна робота у лікувальних установах м. Києва, здійснюються консультації пацієнтів з різними захворюваннями.

Базами стажування інтернів за фахом «Лабораторна діагностика» є КОКЛ м. Київ, Вінниця, Житомир.

Співробітники кафедри є членами атестаційних комісій:

1. Завідувачка кафедри, професор Луньова Г. Г. - спеціальність «Клінічна лабораторна діагностика, клінічна біохімія, медична генетика, медична імунологія», член атестаційної комісії МОЗ України та ГУОЗ м. Києва.

2. Професор Ліпкан Г. М. – спеціальність «Клінічна лабораторна діагностика», член атестаційної комісії МОЗ України та член атестаційної комісії Державного управління справами при Кабінеті Міністрів (ДУС).

3. Доцент Федорова Т. Т. – спеціальність «Клінічна лабораторна діагностика», член комісії Київського ОУОЗ.

4. Доцент Завадецька О. П. – спеціальність «Клінічна лабораторна діагностика», член комісії ГУОЗ м. Києва.

Рішенням колегії Головного управління охорони здоров’я від 31.01.2012 р. було ухвалено представлений зав. кафедри клінічної лабораторної діагностики, головним позаштатним спеціалістом ГУОЗ м. Києва з клінічної лабораторної діагностики, професором Луньовою Г. Г. , проект Концепції реформування лабораторної служби в лікувально-профілактичних закладах охорони здоров'я м. Києва на 2011-2015 рр. з подальшою підготовкою та надання інвестиційних пропозицій до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в рамках реалізації стратегічних ініціатив, затверджених розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 16.09.2010 р. №732.