Завадецька Олена Павлівна — доцент, кандидат медичних наук. У 1976 році закінчила Вінницький медичний інститут імені М.І. Пирогова, лікувальний факультет. За розподілом працювала лікарем-терапевтом в Центральній лікарні м. Гайсина Вінницької області. В 1980–1982 рр. навчалась в клінічній ординатурі за спеціальністю «Клінічна лабораторна діагностика». З 1987 року асистент кафедри клінічної лабораторної діагностики. У 1988 році захистила дисертацію на тему «Клинико-лабораторные особенности сочетанной формы мужского бесплодия» і одержала диплом кандидата медичних наук. З 2002 року працює на посаді доцента кафедри клінічної лабораторної діагностики і виконує обов’язки завуча кафедри. Автор 60 друкованих робіт, 1 посібника. Виконує обов’язки завуча кафедри на протязі багатьох років.