Професор Ліпкан Георгій Миколайович з 1962 року, після закінчення лікувального факультету Київського медичного інституту імені О.О. Богомольця працював в Українському науково-дослідному санітарно-хімічному інституті МОЗ УРСР, молодшим науковим співробітником, з 1964 до 1966 року — аспірант Київського НДІ фармакології і токсикології (лабораторія біохімії), з 1967 року — кандидат медичних наук, з 1966 до 1970 року — молодший науковий співробітник цього ж інституту. З 1970 до 1974 року — асистент кафедрі клінічної лабораторної діагностики Київського інституту удосконалення лікарів, з 1974 до 1978 року — доцент цієї ж кафедри. З 1976 року — доктор медичних наук. З 1978 року зав. лабораторією вивчення лікувальних властивостей амінокислот Київського інституту гематології та переливання крові МОЗ України, з 1985 року — заступник директора з наукової роботи цього ж інституту, а з 1990 року — завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики КІУЛ. З 1985 по 1990 рік був головним лаборантом МОЗ України. У 1992 році одержав атестат професора. Має знак «Отличник здравоохранения». Приймав безпосередню участь у підготовці програм у новій оболонці «Клінічна лабораторна діагностика» і «Клінічна біохімія». Автор понад 300 наукових робіт, 8 монографій, 10 авторських свідоцтв і 6 патентів. Під його керівництвом вчиться і виконує наукову роботу 1 аспірант. Він є членом редколегій журналу «Лабораторна діагностика»  та міжнародного журналу «Лабораторная діагностика. Восточная Европа». Професор Ліпкан Г.М. працює на кафедрі і до сьогоднішнього дня.