Спекотні дні не завадили випускникам медичних, стоматологічних та фармацевтичних факультетів, які бажають навчатися в інтернатурі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, впевнено крокувати до мети.

Детальніше...

Літо – гаряча пора не лише для закладів додипломної підготовки, адже до 1 серпня мають зробити свій професійний вибір випускники медичних, стоматологічних та фармацевтичних факультетів. Наданням консультативної підтримки та допомогою в оформленні документів для зарахування в інтернатуру займаються фахівці сектору інтернатури навчального відділу НМАПО імені П.Л. Шупика.

Детальніше...

Днями в Українському кризовому медіацентрі з ініціативи Реанімаційного пакету реформ відбулася зустріч із Лорен Хокінс – колишнім головним економістом Національної служби охорони здоров’я (NHS) Великої Британії, яка зараз працює експертом у ВООЗ. Гостя поділилася досвідом роботи у британській сфері охорони здоров’я, розповіла про особливості розподілу бюджетних коштів між різними структурними підрозділами, пріоритети та механізми, закладені в основу системи ОЗ Об’єднаного Королівства. Змістовна доповідь сприяла жвавій дискусії серед присутніх.

Детальніше...