Положення про навчально-методичний відділ (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про центр симуляційних методів навчання НМАПО імені П. Л. Шупика (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про науково-дослідний центр  (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про Центральну науково-дослідну лабораторію  (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про планово-фінансовий відділ (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про відділ патентно-ліцензійної роботи. (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про стоматологічний практично-навчальний медичний центр (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про факультети

- положення про педіатричний факультет. (Переглянути та завантажити у PDF)

- положеня про хірургічний факультет. (Переглянути та завантажити у PDF)

- положення про терапевтичний факультет. (Переглянути та завантажити у PDF)

- положення про медико-профілактичний і фармацевтичний факультет. (Переглянути та завантажити у PDF)

- положення про факультет підвищення кваліфікації викладачів. (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про сектор з лікувальної роботи та взаємодії з клінічними базами (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про Інститут стоматології (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про відділ кадрів (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про відділ комунікацій (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про відділ аспірантри та клінічної ординатури (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про  відділ докторантури та організації наукової діяльності (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про УДІР (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про клініку репродуктивних технологій УДІР (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про Інститут сімейної медицини (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про канцелярію та архів (Переглянути та завантажити у PDF)

Відділ моніторингу якості діяльності (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про навчально-методичний кабінет (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про відділ інформаційного забезпечення (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про науково-організаційний відділ Інституту сімейної медицини (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про відділ міжнародного співробітництва (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про деканат по роботі з іноземцями (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про сектор оренди (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про гараж НМАПО імені П. Л. Шупика (Переглянути та завантажити у PDF)

Положення про відділення удосконалення молодших спеціалістів з медичною освітою за фахом «Стоматологія» Інституту стоматології НМАПО імені П. Л. Ш упика (Переглянути та завантажити у PDF)