Search

 
 

Відділ державних закупівель відповідно до впровадженої Академією системи управління якістю ISO відповідає за процес П-10 «Управління закупівлями». 

Поглиблене та всебічне вивчення впливу проблемних аспектів на рівень якості процесу закупівель, постійна модернізація та удосконалення підходів до організації робочого процесу та призвели до 90%-вого зменшення недобросовісних учасників, які порушують  покладені на них зобов'язання. 

У відділі державних закупівель працюють фахівці, які постійно підвищують рівень своєї кваліфікації.

Працівниками відділу державних закупівель:

начальником   відділу – Юлією Авер’яновою та  провідним фахівцем відділу Вікторією Дубровською за результатами  конкурсного відбору отримано повну стипендію (ГРАНТ) на навчання за першою у Східній Європі програмою післядипломної освіти із закупівель – «Програма професіоналізації закупівель», яка створена CENTRE OF EXCELLENCE IN PROCUREMENT (Центром вдосконалення закупівель) на базі KSE.

Результатом проходження курсу професіоналізації закупівель працівниками відділу було Запроваджено пілотний проект процесу оформлення заявки на процедуру закупівлі та підготовки технічного завдання ініціатором закупівлі у НМАПО імені П. Л. Шупика – Наказ НМАПО імені П.Л. Шупика від 18.12.2018 р. № 5112. 


У 2018 році відділом Державних закупівель було проведено 134 допорогові процедури закупівлі на загальну планову суму 3 млн. 423 тис. 400 грн.

За результатами яких Економія становить – 615,1 тис. грн. 


У відсотковому відношенні проведених закупівель за предметністю відділом закупівель у 2018 році найбільшу частку складають – Товари медичного призначення (медичне обладнання, матеріали, приладдя) - 28%; Господарчі товари 19%; закупівля Меблів – 13 % та Послуги з підтримки інфраструктури 10%.
 

Заявка на процедуру закупівлі та рекомендації з  підготовки технічного завдання ініціатором закупівлі оформлюється відповідно до Наказу НМАПО імені П.Л. Шупика від 18.12.2018 р. № 5112

Інформація, яка стосується планування та  проведення закупівель у НМАПО імені П. Л. Шупика знаходиться у вільному доступі за посиланням - https://www.prozorro.gov.ua/plan/search/?edrpou=01896702