26 грудня на кафедрі комбустіології та пластичної хірургії закінчився 1,5 місячний цикл тематичного удосконалення «Пластична хірургія обличчя», який проходив на базі клініки пластичної хірургії «Цертус» під керівництвом професора Пінчука В.Д., у проведенні якого брали участь викладачі кафедри доцент Старцева М.С., асистент Ткач О.С.

Цикл включав такі розділи з пластичної хірургії обличчя: фундаментальні принципи пластичної хірургії; пластична хірургія при вроджених вадах обличчя; принципи пластичної хірургії при травмах обличчя; основи реконструктивних операцій; естетична хірургія повік, вуха, функціональна і естетична хірургія носа.

Ще одна група лікарів хірургічного профілю отримала посвідчення про проходження підвищення кваліфікації. У зв’язку з відсутністю в Україні спеціальності з пластичної хірургії на сьогоднішній день – це єдиний освітній документ державного зразка, який надає юридичне право на медичну практику з пластичної хірургії обличчя в межах своєї основної лікарської спеціальності.