22 грудня 2016 р. в Києві під егідою Міністерства охорони здоров’я України, за участі Асоціації педіатрів України, Асоціації сімейних лікарів України та ООО OLFA відбулася науково-практична конференція «Сучасні аспекти діагностики, лікування і профілактики інфекційних та соматичних захворювань у практиці сімейного лікаря».

Головними модераторами заходу були: керівник відділення проблем здорової дитини преморбідних станів ДУ «ПАГ НАМН України» професор Квашніна Л. В., завідувач кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика професор Матюха Л. Ф. та завідувач кафедри педіатрії післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця професор Марушко Ю. В.

Доповідь завідувача кафедри інфекційних хвороб Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика професора Дуди О. К. була присвячена питанням сучасних підходів до профілактики та лікування грипу та ГРВІ у дітей та дорослих. Розглядалися проблеми діагностики та ведення пацієнтів з інфекціями сечових шляхів та ведення ацетонемічного синдрому у дітей. Серед присутніх були лікарі-педіатри, лікарі загальної практики – сімейні лікарі м. Київ та Київської області, викладачі й клінічні ординатори НМАПО імені П. Л. Шупика.