З 28 січня розпочинається реєстрація на цикл тематичного удосконалення  за очно-заочною формою з елементами дистанційного навчання «Менеджмент в охороні здоров’я», який проводиться кафедрою управління охороною здоров’я НМАПО імені П. Л. Шупика та розраховано на спеціалістів за фахом «Організація і управління охороною здоров’я».

Детальніше...

Колективом авторів кафедр управління охороною здоров’я та гігієни і екології людини НМАПО імені П. Л. Шупика видано навчально-методичний посібник за загальною редакцією академіка НАМН України, професора Юрія Вороненка «Менеджмент в охороні здоров’я», який затверджено Міністерством охорони здоров’я України як навчально-методичний посібник для лікарів-інтернів і лікарів-слухачів закладів (факультетів) післядипломної освіти (протокол №4  засідання Комісії з медицини Науково-методичної ради з питань освіти України Міністерства освіти і науки України від 14.11. 2013).  

 

Детальніше...

НМАПО імені П. Л. Шупика підготувала пропозиції щодо проекту
національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я в Україні
на період 2015 – 2025 роки

На виконання доручення заступника Міністра – керівника апарату МОЗ України Терещенко А. В., співробітниками кафедри управління охороною здоров’я НМАПО імені П. Л. Шупика, разом зі слухачами циклу спеціалізації,  уважно розглянуто та опрацьовано проект «Національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я в Україні на період 2015 – 2025 років».

Детальніше...