20.09.16 р. – 24.09.16 р. у м. Блед (Словенія) відбувся 25-й ювілейний міжнародний тренінг для викладачів сімейної медицини на тему: «Викладання і вивчення майбутніх розробок в області сімейної медицини», що проводився Європейською асоціацією викладачів з сімейної медицини Euract Wonca. На тренінгу були присутні біля 50 викладачів сімейної медицини з 14 країн Європи. Від України і НМАПО імені П.Л. Шупика для участі у тренінгу була запрошена доцент кафедри сімейної медицини Ткаченко В.І. Тренінг був розпочатий вшануванням пам’яті проф. Янко Керсніка, який був президентом Euract Wonca протягом 20102-2015 рр, відомим світовим вченим в сфері сімейної медицини. Програма тренінгу складалася з лекцій, семінарів, практичних занять з відвідуванням пацієнта на дому та відвідування центру сімейної медицини Словенії.

Детальніше...

28 вересня 2016 року відбулося засідання вченої ради Українського державного інституту репродуктології.

На засіданні розглядалися питання стану підготовки лікарів-інтернів до інтегрованого іспиту «Крок-3» за спеціальністю акушерство та гінекологія у листопаді 2016 року, реєстрації науково-педагогічних працівників на платформі  Google Scholar та Академічному репозитарію, звітності щодо виконання НДР на кафедрах інституту, оновлення проблемних експертних комісій НМАПО імені П.Л.Шупика за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» та «Медична та лабораторна генетика».

Детальніше...

28.09.2016р.  на кафедрі  неврології і рефлексотерапії було проведене чергове засідання «Неврологічного Журнального КЛУБУ».

Навчальні тренінги з циклу «Неврологічний Журнальний КЛУБ - Neurology Journal Club» проводяться вперше в Україні. Даний цикл тренінгів є спільним проектом Всеукраїнської асоціації по неврології і рефлексотерапії та кафедри неврології і рефлексотерапії НМАПО імені П.Л. Шупика і проводиться на регулярній основі.

Детальніше...

22-23 вересня 2016 р. відбулася Міжнародна науково-практична конференція   «УКРАЇНСЬКА ФАРМАЦІЯ–ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА». Близько 100  учасників з різних куточків України зібралися в залі оздоровчого комплексу «Арніка» національного природного парку «Синевир» Міжгірського району Закарпатської області. Організатори конференції:Донецький національний медичний університет ім.М.Горького, кафедра фармакології, клінічної фармакології та фармакотерапії,  управління і економіки фармації.  Інформаційні партнери: «Щотижневик АПТЕКА», журнал «Управління, економіка та забезпечення якості у фармації».

Детальніше...