23-24 квітня 2015 року в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика відбувся науковий конгрес з міжнародною участю «Проблемні питання медицини невідкладних станів: теоретичні та практичні їх аспекти».

Сьогодні служба екстреної медичної допомоги є однією з найбільш потужних у галузі охорони здоров’я України, яка об’єднує 8 кафедр медицини невідкладних станів, 6 кафедр медицини катастроф, 1383 медичних підрозділів, у тому числі 29 самостійних станцій екстреної медичної допомоги, 446 підстанцій, 466 пунктів постійного базування, 188 пунктів тимчасового базування, у структурі яких функціонує 2954 виїзних бригад медичної допомоги, де цілодобово надають медичної допомоги 6000 лікарів та 8000 фельдшерів.

Детальніше...

Кафедра неонатології НМАПО імені П.Л.Шупика виступила співорганізатором нового формату післядипломної освіти лікарів, організатором якого був практичний журнал журнал «З турботою про дитину». Конференція Профі-Лаб з міжнародною участю «Зустрічі професіоналів» з неонатології пройшла в Києві 22 квітня 2015 року. В конференції загалом прийняло участь близько 300 неонатологів з усієї України.

В рамках програми було розглянуто питання медичної допомоги новонародженим, раннього та пізнього неонатального сепсису, інфекцій, викликаної стрептококом групи В, імунологічних та ферментативних порушення у дітей. Окремою сесією розглядалися питання контролю над інфекційними ускладненнями, застосування антибактеріальних препаратів, вірусні інфекції в неонатальному періоді та роль катамнестичних кабінетів у допомозі дітям.

Детальніше...

23-24 квітня 2015 року Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика сумісно з Клінічною лікарнею «Феофанія» Державного управління справами провели VII британсько-український симпозіум «Новітні тенденції в сучасній анестезіології та інтенсивній терапії, де  головну увагу приділили проблемі травми, кровотечі та сепсису».

Основною метою симпозіуму було ознайомлення фахівців з новими тенденціями в напрямку підвищення ефективності лікування при проведенні анестезіологічного забезпечення та інтенсивної терапії травми та бойових поранень. Провідні Британські фахівці поділилися з українськими колегами передовим досвідом. Протягом двох днів було прочитано 14 лекцій та проведено 10 майстер-класів. 

Детальніше...