21-22 травня 2015 року в НМАПО імені П. Л. Шупика проходить науково-практична конференція з міжнародною участю «Інноваційні технології медичної допомоги новонародженим». В конференції бере участь більше 350 фахівців з усієї України, це неонатологи та лікарі суміжних спеціальностей, які надають допомогу новонародженим.

З вітальним словом виступили від МОЗ України Терещенко Л.С., від НМАПО імені П. Л. Шупика – проректор з наукової роботи професор Зозуля І.С., від інституту ПАГ НАМН – професор Знаменська Т.К.

Детальніше...

18 та 19 травня 2015 року на базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту відбулась міжнародна зустріч представників Центру догоспітальної медичної допомоги та медицини катастроф Королівства Швеції, кафедри медицини катастроф НМАПО імені П. Л. Шупика, представників Національного університету цивільного захисту України, ДП «Мобільний рятувальний центр ДСНС України», Інституту державного управління у сфері цивільного захисту.

Під час зустрічі учасники ознайомились з системою моделювання МакСім, що використовується для навчань спеціалістів з реагування при виникненні великомасштабних надзвичайних ситуацій, обговорили шляхи подальшого довгострокового співробітництва, поданого на розгляд конкурсної комісії Європейського Союзу у сфері запобігання та підвищення готовності до надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

19 травня 2015 року Національною медичною академією післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та Департаментом охорони здоров’я Київської обласної держадміністрації (ДОЗ КОДА) започатковано святкування професійного свята сімейних лікарів - Всесвітнього Дня сімейного лікаря. З цієї нагоди на базі КЗКОР «Київська обласна клінічна лікарня» проведено «Читання з сімейної медицини імені проф. Г.І. Лисенка» (відповідальна за організацію і проведення головний позаштатний спеціаліст з фаху «Загальна практика – сімейна медицина» ДОЗ КОДА, доцент кафедри сімейної медицини Ткаченко В.І.). 

На урочистому відкритті з вітальними словами виступили директор Інституту сімейної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика, д.мед.н., проф. Шекера О.Г., завідувач кафедри сімейної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика, д.мед.н., проф. Хіміон Л.В., завідувач кафедри неврології та рефлексотерапії д.мед.н., проф. Свиридова Н.К. та начальник відділу кадрів ДОЗ КОДА Ісаєнко Р.М. і доц. Ткаченко В.І. 

Детальніше...