Students having lesson in nature
 
Are e-book readers ready for university life?
 
Офіційне представлення завідувачів кафедр, обраних за конкурсом Вченою радою НМАПО імені П.Л. Шупика (2)
15 вересня 2015 року відбулося офіційне представлення завідувачів кафедр, обраних за конкурсом Вченою радою НМАПО імені П. Л. Шупика 9.09.2015 року, у відповідності до вимог Закону України «Про вищу освіту». Згідно наказам ректора, академіка НАМН України, професора Вороненка Ю. В. були представлені: завідувач кафедри гастроентерології, дієтології та ендоскопії- член-кореспондент НАМН України, професор, д.м.н. Харченко Н. В. та завідувач кафедри клінічної, лабораторної імунології та алергології - професор, д.м.н. Літус В. І. 
Leading engineering University schools
 

Сьогодні однією з гострих медико-соціальних та гуманітарних проблем України, як і багатьох країн світу, є створення та розвиток доступної та ефективної системи надання паліативної та хоспісної допомоги населенню. Це зумовлено невпинно зростаючою кількістю невиліковних хворих з обмеженим прогнозом тривалості життя як похилого, так і працездатного віку, у тому числі і дітей. Досвід багатьох країн світу переконливо доводить, що паліативна і хоспісна допомога найбільш адекватно забезпечує потреби та належну якість життя паліативних пацієнтів та їхніх рідних, сприяє збереженню людської гідності наприкінці біологічного життя.

01-03 жовтня 2015 року у м. Києві за підтримки Міністерства охорони здоров’я Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика за ініціативи ВГО "Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги" спільно з Національною академією державного управління при Президентові України провела II національний Конгрес з паліативної допомоги.

Детальніше...

02 жовтня 2015 року в аудиторії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика відбулась Міжнародна телеконференція «Надання паліативної допомоги в геріатрії» в рамках Другого Національного конгресу з паліативної медицини.

Співорганізаторами телеконференції стали Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика та Східний Мічиганський університет (США).

Детальніше...

01 жовтня 2015 року у Києві в Міжнародному виставковому центрі, завершила свою роботу 24-та Міжнародна виставка «Охорона здоров’я 2015». Щорічно виставка збирає понад 350 провідних виробників і дистриб'юторів устаткування, послуг, вищих навчальних закладів, медикаментів, виробів медичного призначення з України та інших країн. Більше двох десятків років виставка допомагає розширити ринок і зміцнити партнерські зв'язки компаніям з Австрії, Білорусі, Німеччини, Греції, Індії, Литви, Латвії, Польщі, Туреччини, Чехії.

Детальніше...