25 серпня 2016 року в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика розпочав свою роботу дводенний тренінг «Підготовка грантів і публікацій, біоетика». Захід проводиться у рамках 10 річної українсько-шведської співпраці, за участі професорів Каролінського Інституту Томмі Лінне – координатора проектів міжнародного співробітництва, декана факультету охорони материнства та дитинства Олле Сьодера, завідувача кафедри гастроентерології Пера Хельстрома. Каролінський Інститут, як флагман світової та європейської медичної науки та освіти, входить в трійку найкращих вищих медичних закладів Європи та у світову десятку лідерів з ексклюзивним правом присудження Нобелівської премії в галузі фізіології та медицини.

Детальніше...

22-23 серпня 2016 року у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика  відбувся XVI Конгрес Світової Федерації Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ).

Організаторами Конгресу є Всеукраїнське Лікарське Товариство, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, технічним партнером виступила компанія LMT, а співорганізатором Пре-конгресу, який відбувся 18-19 серпня в Берліні - Українське Лікарське Товариство Федеративної Республіки Німеччини.

Детальніше...

ТРЕНІНГ

«ПІДГОТОВКА ГРАНТІВ І ПУБЛІКАЦІЙ, БІОЕТИКА»

25-26 серпня 2016 року

Київ, вул. Дорогожицька 9, Конференц-зал №401

Основна мета тренінгу: розвиток української науки та посилення процесів євроінтеграції шляхом підвищення теоретичних знань та практичних навичок науковців країни з питань ...

Детальніше...