24-26 березня 2015 року, під егідою USAID (United States Agency for International Development) та Deloitte відбувся тренінг «Залучення ресурсів для реалізації програм в сфері охорони здоров’я та соціальної політики.

Метою тренінгу була розбудова потенціалу представників державних установ та закладів щодо залучення зовнішніх ресурсів для підтримки реформ та забезпечення сталості програм у сфері охорони здоров’я та соціальної політики.

Детальніше...

26 березня 2015 року відбуласьНауково-практична відеоконференція «Реформи медичної освіти і науки в Україні» Відкрив відеоконференцію ректор, академік НАМН України, професор Вороненко Ю.В., який привітав учасників конференції та наголосив на необхідності структурних реформ в медичній освіті, зокрема щодо відміни системи державного розподілу випускників медичних вузів, скорочення кількості спеціальностей в інтернатурі, запровадження резидентури, скорочення загальної кількості лікарських спеціальностей та ін. Відеоконференція відбулась відповідно до рішення конференції наукових товариств молодих вчених вищих медичних навчальних закладів та закладів післядипломної освіти МОЗ України і медичних факультетів вищих навчальних закладів МОН України від 20.02.2015, задля охоплення широкої аудиторії молодих вчених щодо обговорення питання реформування в медичній освіті і науці. 

Детальніше...

24 березня 2015 року спiвробiтники та слухачі кафедри медицини праці, психофiзiологiї та медичної екології НМАПО імені П. Л. Шупика взяли участь у проведенні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом (ТБ) (World TB Day).  ВООЗ у цей День закликало прийняти нові зобов'язання i зробити рішучі кроки у ранньому виявленні i якісному лікуванні хворих на ТБ. 

На кафедрі у цей День відбулась актова промова завідувача кафедри д. мед. н., ст. н. с., заслуженого лікаря України Варивончика Дениса Віталійовича на тему: «Професійний туберкульоз: сучасний стан та стратегія подолання». 

Детальніше...